Proglašenje ukupnih pobjednika dječijih i juniorskih takmičenja za 2019

U subotu 19.10.2019. na teniskim terenima TK Buje proglašeni su ukupni pobjednici za 2019 po kategorijama U9,U10,U11,U13 i U16 posebno za djevojčice i za dječake na turnirima TENISKOG SAVEZA ISTARSKE ŽUPANIJE. Mlade teniske nade su odigrali i turnir mješovitih parova nakon kojeg su im dodijeljeni pehari za osvojena mjesta.
Čestitke svima!

Slike s takmičenja možete pogledatiovdje:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10218021740188549&type=3


Ukupni pobjednici u 2019 g. su:

1.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U9 MILAN AGBABA TK ZLATNO SUNCE UMAG
2.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U9 MIHAEL ULJANIĆ TK SUNNY ROVINJ
3.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U9 FILIP PETROVIĆ TK SUNNY ROVINJ
1.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U9 SOFIA CIVITAN TK BUJE
2.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U9 MATEA BUIĆ TK GAME PULA
3.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U9 EMA VITASOVIĆ TK GAME PULA

1.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U10 MIKAEL PRETULA TK ZLATNO SUNCE UMAG
2.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U10 ALEX VIVODA TK ZLATNO SUNCE UMAG
3.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U10 MATEJ MALČIĆ PULA
1.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U10 NINA SAMARDŽIĆ TK GAME PULA
2.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U10 PATRICIJA BUIĆ TK GAME PULA
3.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U10 AMELI BILETIĆ TK SUNNY ROVINJ

1.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U11 NIKOLA FLOREANO TK GAME PULA
2.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U11 MIKAEL PRETULA TK ZLATNO SUNCE UMAG
3.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U11 ANDREY TKACHENKO TK ZLATNO SUNCE UMAG
1.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U11 EMILIJA JONA MILOŠ TK PRO 2000 POREČ
2.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U11 SAMANTHA ZUBAN TK GAME PULA
3.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U11 PATRICIJA BUIĆ TK GAME PULA

1.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U13 MARC VUČIĆ TK NOVIGRAD
2.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U13 FILIP VLAŠIĆ TK GAME PULA
3.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U13 TAI SAULE FILIPČIĆ TK MORJE PORTOROŽ SLO
1.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U13 MIA PRETULA TK ZLATNO SUNCE UMAG
2.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U13 SARA MARKOVČIĆ TK ZLATNO SUNCE UMAG
3.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U13 SAMANTHA ZUBAN TK GAME PULA

1.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U16 STEFAN ĐOKIĆ TK BALE
2.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U16 ADRIAN MARTIN FRANK TK ZLATNO SUNCE UMAG
3.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U16 TOMAS FERMO TK ZLATNO SUNCE UMAG
1.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U16 MIA ŽUFIĆ TK BALE
2.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U16 SARA MARKOVČIĆ TK ZLATNO SUNCE UMAG
3.MJESTO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA 2019
U16 NICOLE ZUBAN TK GAME PULA

Pin It
Valamar ex Laguna Novigrad

 

Laguna Poreč Maistra Rovinj-Vrsar

 

Arenaturist Istraturist

 

Maslinica-Rabac Službeni portal istarske turističke zajednice