TENISKI SAVEZ ISTARSKE ŽUPANIJE

18. prosinac 2007.

Završilo je prvo pojedinačno prvenstvo veterana Istarske županije u tenisu. Najbolje rezultate ostvario je BAČIĆ PETAR iz Pule - TZ VERUDELA; slijede Turajlić Vlado, Bilić Bruno... U nastavku pogledajte rankinge svih za 2007. godinu a o dojmovima sa prvog prvenstva izvijestit ćemo nakon skorašnje svečanosti sa dodjelom nagrada i priznanja. 
Sjaj najboljih možete vidjeti na dnu ove stranice...

NAJUSPJEŠNIJI ISTARSKI TENISKI VETERANI
(najbolji rezultati neovisno o kategorijama):

osvojeno mjesto IGRAČ KLUB - TZ

takmičio se u kategoriji

WINNER

BAČIĆ PETAR

TZ Verudela

+40

2.

TURAJLIĆ VLADO

TK Novigrad

+45

3.

BILIĆ BRUNO

TK Istraturist

+45

4.

KNEŽEVIĆ ZDRAVKO

TK Novigrad

+45

5.

FATORIĆ DENIS

TZ Rovinj

+35

6.

PERHAT MARIJAN

Poreč

+45

7.

JANKO ARONE

Pula

+45

8.

ORLIĆ ROMANO

TZ Uljanik

+55

9.

LOVRINIĆ ĐINO

TK Pazin

+55

10.

BRAJKOVIĆ FULVIO

Tar

+45

Po pojedinim kategorijama ostvareni su slijedeći rezultati:

  kategorija +35 kategorija +40 kategorija +45
1. FATORIĆ DENIS BAČIĆ PETAR TURAJLIĆ VLADO
2. LAGANIS DRAGAN ŠEGON GIANCARLO BILIĆ BRUNO
3. FRONTEL ROBERT ŽUŽIĆ IVAN KNEŽEVIĆ ZDRAVKO
4. JUŠIĆ ROBERT MALČIĆ ŽELJKO PERHAT MARIJAN
5. ŽIKOVIĆ DARIO ČANIĆ TOMO JANKO ARONE
6. TENČIĆ FRANKO GOLJA IGOR BRAJKOVIĆ FULVIO
7. KLJAIĆ GORAN BAJIĆ DAVOR BAŠIĆ GORAN
8. KLARIĆ ALEŠ KOCIJANČIĆ DARIO STANIĆ DAVOR
9. MALČIĆ GORAN ZORIĆ SLOBODAN BRENKO DAVOR
10. ČUGALJ DONALD GREBLO ALEN IVANČIĆ BRUNO
11. KREVATIN ROBERTO AFLIĆ NEVIO MILANOVIĆ FERDO
12. ŠUKOVIĆ ORSON   BASIACO ROBERTO
13. MILOS ANTEO   POČUĆA GORAN
14. LORENZIN EDI   GRUJIĆ MIRKO
15. FLORIČIĆ FLAVIO   BRAVAR ZORAN
16. MADUNOVIĆ DENIS   IVANČIĆ ČEDOMIR
17.     DAMJANIĆ MILAN
18.     FILIPOVIĆ SRĐAN
19.     KAURIN ANTO
20.     VALENTA PINO
21.     MIJIĆ MILOŠ
22.     BEAKOVIĆ KLAUDIO
23.     PRANJKOVIĆ DRAGAN
24     MURATOVIĆ ASIM
25.     PILAT DAVOR
26.     ŠKOPAC DINO
27.     GRŽANIĆ VALTER
28.     ŠKANDUL VITO
29.     MUNIVRANA ŽELJKO
30.     KLARIĆ JOSIP
31.     ŠKORIĆ DAVOR
32.     BANOVIĆ SERĐO
33.     ĐOKIĆ RANKO
34.     HADŽOVIĆ ADNAN
  kategorija +50 kategorija +55 kategorija +60
1. LEGOVIĆ ALDO ORLIĆ ROMANO KRAJCAR VJEKOSLAV
2. ZUKERIĆ GASTONE LOVRINIĆ ĐINO KARASI IVICA
3. KAIĆ FRANKO ANDREAŠIĆ EDI MARKOVIĆ STEVO
4. ČATIĆ FIKRET MRAZOVAC VANJA STOJANOVIĆ STEVO
5. LEVAK MARIO MILETIĆ BRUNO BLAŽEVIĆ JOSIP
6. POSEDEL BRANKO PETREŠIĆ PINO ČAKALO MILENKO
7. DOMIKA ROKO KOŽUL MILE DMITROVIĆ ŽIVKO
8. KALANJ SLOBODAN KRALJEVIĆ DANILO VELIĆ JOSIP
9. BUPIĆ SANJIN MILEVOJ ČEDOMIR ČAKALO NEDELJKO
10. GLOGOVŠEK EDUARD JURIŠIĆ TOMO  
11. ZENZEROVIĆ STANKO STIJELJA MOMIR  
12. LALIĆ PREDRAG JURMAN LUČANO  
13. KLIBA MIODRAG STRANIĆ LINO  
14.   BUDIMIR DUŠAN  
15.   PARIŽ JOSIP  
16.   PILAT ZDENKO  
17.   KAJTUZ BOBAN  
18.   KALČIĆ JOSIP  
19.   POLJAK FRANKO  

 

Valamar ex Laguna Novigrad

 

Laguna Poreč Maistra Rovinj-Vrsar

 

Arenaturist Istraturist

 

Maslinica-Rabac Službeni portal istarske turističke zajednice