2. MASTERS CUP PPI

28.03.2010.

Masters cup PPI
TANGER KRISTIJAN OSVOJIO MASTERS KUP PPI 2010.

Na terenima Nacionalnog parka Brijuni održan je dana 27.03.2010. g. pozivni turnir parova pod nazivom Masters cup PPI.

Na turnir su pozvani igrači koji su na prošlogodišnjoj listi pojedinačnog veteranskog prvenstva Istre osvojili prvih 16 mjesta.

Turnir je odigran po tzv.švicarskom sistemu u 5. kola nakon kojih je titulu najboljeg veteranskog igrača parova osvojio Tanger Kristijan iz Pule, te je tako naslijedio prošlogodišnjeg pobjednika Bačić Petra iz Pule.

Za 2011. godinu Teniski savez Istarske županije planira organizirati Masters kup PPI na kojem će pravo učestvovanja imati najuspješnijih 16 igrača Pojedinačnog prvenstva Istre 2010. bez obzira na kategoriju seniori ili veterani.

U nastavku slijede svi rezultati i kompletna tablica kao i fotografije sa ovog turnira.

Fotogalerija

Masters cup PPI 2010 Masters cup PPI 2010 Masters cup PPI 2010 Masters cup PPI 2010