TENISKI SAVEZ ISTARSKE ŽUPANIJE

Alen Bill iz TK Zlatno sunce iz Umaga i Petra Ivanišević iz TK Jadranka Lošinj pobjednici su otvorenog turnira TK Sunny do 10 godina

OP TK Sunny

Na terenima teniskog centra Eden u Rovinju četvrtu godinu zaredom održano je otvoreno prvenstvo dječaka i djevojčica do10 godina. U organizaciji teniskog kluba Sunny ove se godine okupio velik broj djece. U konkurenciji dječaka bio  je 21 natjecatelj, a u konkurenciji djevojčica 16 natjecateljica.

U konkurenciji dječaka do 10 godina najbolji je bio Alen Bill koji je u finalu pobijedio Hunčak Adriana (TK Kastav) rezultatom 4/1, dok je najbolja u konkurenciji djevojčica bila Petra Ivanišević pobijedivši  istim rezultatom Hunčak Korneliu (TK Kastav).

Pobjednici srebrne skupine bili su Šarunić Anton iz TK Kastav  i Yanotovskaya Dianaiz Rusije.

Pobjednici brončane skupine bili su Subotić Leon i Biondić Matea iz TK Kvarner.

Pobjednik zelene skupine kod dječaka bio je Đokić Stefan, a kod djevojčica Drandić Ana (oboje iz TK Bale).

Svi sudionici turnira do 10 godina bili su nagrađeni medaljama.

Osim turnira do 10 godina odigran je i turnir u mini tenisu do 8 godina. Sve ukupno je bilo 16 natjecatelja i svi oni su također bili nagrađeni medaljama.