TENISKI SAVEZ ISTARSKE ŽUPANIJE

Otvoreno prvenstvo Novigrada u mini tenisu i turniru do 14 godina

Učesnici OP NovigradaEna Kocijančić i Alen Bill članovi Tk Novigrad osvajači Otvorenog prvenstva Novigrada u mini tenisu i turniru do 14 godina.

U mini tenisu Otvorenog prvenstva Novigrada pehar najbolje male tenisačice osvojila je Ena Kocijančić, pehar za 2.mjesto osvojila je Megi Makovac a 3.je bio Gabrijel Zornada svi članovi Teniskog kluba Novigrad.

Mini tenis - pobjednici
U konkurenciji 13 takmičara do 14 godina najbolji je bio naš Alen Bill svladavši u finalu Stefana Đokića iz Teniskog kluba Bale, Alen Bill je u polufinalu svladao Nicolasa Grubića TK Bale,dok je Stefan Đokić do finala došao svladavši Emu Zgrablić TK Bale.

Turnir do 14 god. - pobjednici
U finalu utješnog djela turnira Renate Miličević iz Teniskog kluba Bale bila je bolja od Nike Prodana člana Teniskog kluba Novigrad.
Čestitam pobjednicima kao i svim sudionicima te zahvaljujem članovima Teniskog kluba Bale na učestvovanju na našem turniru.